Здає наркодилерів і його відпускають: Єфремов вже вдома, в Москві. Актора готують до дострокового звільнення, – ЗМІ

Подейкують, що велика бонза в Кремлі задоволена “уроком”, і готова явити милість. Адже справи з такими людьми завжди на “олівці” у очільників МордоруМихайло ЄфремовМихайло ЄфремовРосійський актор Михайло Єфремов відбуває покарання за смертельне ДТП у колонії в Білгородській області, але співрозмовники kp.ru стверджують, що актор перебуває в Москві, зазначають Патріоти України.

«Мій колега особисто одягав йому браслет на ногу. Сам очі витріщив, визнавши Єфремова. Каже: „Хлопці, ви мені не повірите, але Єфремов в Москві!“ Він дає свідчення у справі про наркотики. І поки тривають слідчі дії, йому навіть дозволили бути вдома в Москві. А слідчі дії можуть йти досить довго. Єфремову дозволений радіус прогулянки в один кілометр», — сказав один зі співробітників ФСВП (Федеральної служби виконання покарань).

У видання є деякі дані, що Єфремов погодився співпрацювати зі слідством і дати свідчення проти наркодилерів. По програмі захисту свідків йому організовано особливе становище. На час слідчих дій він буде перебувати в Москві на домашньому арешті.

«Знаю, що друзі відправляли по системі ФСВП за плату листи в зону до Єфремова. А зараз листи повертаються, тобто немає його там, але де він, я точно не знаю, ходять розмови, що в Москві», — розповів виданню Володимир Місюров, який знайомий з оточенням актора.

«Єфремов вже дає свідчення. За моїми відомостями, він пробуде в Москві максимально довго, а то і, грубо кажучи, весь свій термін. Звільниться раніше по УДЗ за надання слідству цінних відомостей. За його наводкою начебто слідчі вже вийшли на великі фігури в наркоделах. Поки він офіційно числиться на зоні в Бєлгороді, але він фізично в Москві. Виходить на вулицю, але маскується, щоб його не впізнали», — розповіло kp.ru джерело.

Офіційні заяви за місцезнаходженням Єфремова відсутні, а в УФСВП повідомили, що він перебуває в колонії і не залишав її.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *