“Ви подивіться на них, цих людей потрібно негайно ізолювати”: Зірка Олег Скрипка різко висловився про українських гастролерів в РФ

Відомий рок-музикант, фронтмен легендарного гурту ” Vоплів Vідоплясова” Олег Скрипка назвав українських артистів, які виконують пісні російською, не українцями

Про це він заявив в інтерв’ю КП в Україні

“Наша фірма не їде в Росію. Їде якраз постсовок. Нехай їде і залишається там. Я вважаю українськими тільки тих артистів, які україномовні. 

Потрібно поставити раз і назавжди крапки над “i”. Є українці, які дійсно співчувають Україні, допомагають, вони можуть бути навіть не етнічними українцями, не мати нашого паспорта. Наприклад, Джон Маккейн.

Я вважаю, це справжній українець, він стільки для України зробив. А є ті, що їздять до Росії. Нехай заробляють, але для мене вони не є українцями, вони просто резиденти України, вони не розмовляють українською, вони не перебувають у світогляді українському, вони не живуть в українському світі.

Вони живуть в паттернах, в постсовках. Я іноді, може, неправильно говорив з цього приводу або не так інтерпретували мої слова, що таких людей потрібно ізолювати”, – різко заявив музикант.

А як вважаєте ви? Напишіть нам свою позицію в коментарях до посту. Дякуємо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *