Вiн збoжeвoлiв? В мeрeжy потрапило відео з главою Кремля в якoмy він нaтякнyв, що збиpаєтcья робити з Україною

Відoмuй українськuй вoлoнтeр і військовuй Мuрослав Гай поділuвся на своїй сторінці в соц мережі фейсбук короткuм відеоролuком з без перебільшення шокуючuм вuсловлюванняm презuдентa Росії стосовно Українu і інших країн колuшнього ССС

Відео відразу викликало шалений резонанс серед користувачів українського сегмену Фейсбуку. аткого висказування від Путіна українці точно не очіквали!

Російський президент Володимир Путін заявив, що керівництво України неминуче приїде в Москву, а Росія буде чекати, поки офіційний Київ не дозріє для цього рішення. Про це глава Кремля заявив на одному з федеральних каналів російського телебачення

Також Глава Росії Володимир Путін заявив, що візит керівників України в Москву неминучий і це лише питання часу.

“Я думаю, що це неминуче. Звичайно, це відбудеться, питання – коли. Але ми почекаємо”, – заявив він.

Коментуючи відносини між Києвом і Москвою, Путін вважав за краще не говорити про окупацію Криму і російсько-українську війну на Донбасі. На думку глави Кремля, у російської влади виникли “розбіжності” з владою України, проте українці нібито є братнім народом для росіян.

Нагадаємо, що відносини країн опустилися до рівня війни після окупації Криму і вторгнення на Донбас російської армії в 2014 році.

У відповідь з боку Заходу на Москву були накладені економічні і фінансові санкції.

Росія всіляко відкидає окупацію Криму і Донбасу, заявляючи про громадянську війну в Україні.

Однак міжнародне співтовариство відкидає доводи Росії і стоїть на боці України. Протягом минулого місяця Захід в черговий раз  продовжив санкції проти Росії за Крим і окупацію Донбасу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *