“Він не винен з мого Колі хочуть зробити злочинця”: батько 16-річного винуватця ДТП у Харкові вважає, що його сина підставили

Підліток на швидкості приблизно 100 кілометрів на годину врізався в Chevrolet, внаслідок чого обидва авто перетворилися на купу металу.

Нічого хорошого про людину не сказали, а сказали лише погане. Батько 16-річноговинуватця смертельної ДТП у Харкові вважає, що його сина могли підставити.

Про це пишуть в одному із місцевих телеграм-каналів.

“Я зараз не хочу говорити, бо все вийде проти мого сина. Вся інформація, викладена в інформаційне середовище, спрямована на те, щоб зробити з Колі злочинця. У машині було ще троє людей, і один із них був за кермом. Ніхто не хотів його залучати та шукати. Мій син з місця події нікуди не дівся. Можливо, Микола, а може, й ні, був за кермом”, — сказав чоловік.

Він також вважає, що у ЗМІ його сина намагаються очорнити, публікуючи скріншоти його листування, відеоролики та інформацію про стрілянину в супермаркеті.

“Чому нічого не виклали хорошого, нічого хорошого про людину не сказали, а лише погане. Нічого не наводить на думку, що це все спланована акція? У нього пробита голову, в якій жахлива дірка, я намагався залишити його в невідкладній. У мене абсолютно нічого не вийшло”, — додав батько підлітка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *