Відразу пілся вчорашнього “майдану” натовп “тітушок” – Порошенка опустили, гaньбa: він не чекав, на всю країну! Який сoрoм

Увечері 1 грудня у Києві відбувся “безстроковий протест” проти політики влади. Щоправда, безстроковим він не був. Учасники акції звинувачують владу у корупції, бездіяльності проти загрози з боку РФ, вимагають відставок, зокрема керівництва Офісу президента.

Про що говорить ця ситуація і як вона може розвиватись далі? Експерти поділилися своїми думками із виданням “Коментарі”.

Оскільки вимоги не були виконані, а мітингувальники розійшлися – весь “безстроковий протест” виявився просто пафосним дійством

Політолог, експерт Аналітичної групи “Левіафан” Микола Мельник зазначає: “Слід визнати, що жодного безстрокового протесту не було. Адже безстроковий протест – це коли він іде доти, доки не виконані вимоги мітингувальників. Оскільки вимоги не були виконані, а мітингувальники розійшлися – весь “безстроковий протест” виявився просто пафосним дійством. Чого, власне, слід очікувати від “міньйонів” “Європейської солідарності” — (“Рух опору капітуляції”, “Демократичний топор” іже з ними)”.

Політексперт, кандидат політичних наук Олександр Палій вважає, що зараз дуже висока ймовірність диверсій з боку Росії.

“Зараз дуже висока ймовірність диверсій з боку Росії, якими вона може намагатися вплинути на внутрішньоукраїнську політику та викликати заворушення”, – зазначає Олександр Палій. Він висловлює надію, що українська влада піддасться не російському тиску, а тиску з боку відповідальної частини українського суспільства – і буде змушена проводити реальні реформи (зокрема судову) та приймати правильні кадрові рішення.

Відзначимо, що рушієм цих протестів був Петро Порошенко. І хоча заклики звучали дуже гучно – в результаті ми побачили лише пшик. А на самого Гетьмана вилилась маса критики. Особливо, після опублікованих у своєму Twitter повідомлень, присвячених цьому дню вісім років тому під час початку Революції гідності, Порошенко відхопив від багатьох публічних особ.

“Серед протестуючих був і я. Разом ми чинили опір провокаторам, звезеним під Адміністрацію Президента… Пам’ятаю, як забрався на грейдер, який тепер став знаменитим. У той момент він був оточений агресивним натовпом “тітушок”, – заявив Порошенко.

Блогер Антон Ходза вважає, що це “вже якийсь космічний рівень цинізму”.

“Пролізти на горбах людей у владу, а потім переписувати історію. Хоча це не так давно було, усі ще прекрасно пам’ятають. Варто було ще років 10 почекати. А потім уже розказувати, як самостійно рятував Україну від “провокаторів та тітушок”, – наголосив він.

Не змогла не відреагувати і нардепка Олександра Устінова.

“Сьогодні дізналася про те, що, виявляється, я тітушка. Іспанський сором”, – написала у Facebook нардепка Олександра Устінова.

Редактор Delo.ua Дмитро Бунецький теж висловив свою думку.

“Петре Олексійовичу, дякую, що я тепер “тітушка”, хоча просто стояв на сходах і вів репортаж із Банкової. Одним постом перебити цілий виступ Володимира Олександровича [Зеленського] – це тра вміти, я щетаю”, – написав Бунецький

А журналістка Леся Падалка не змогла стримати свого обурення та наголосила, що у “натовпі тітушок” було багато її друзів.

“То я не зрозуміла, це він вихваляється, що захистив адміністрацію Януковича чи як?” – запитала журналістка.

ЗА матеріалами Корупція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *