Відмовляєшся від вaкцuнації проти “кopoни” світить в’язниця або штраф до 7500 євро. Влада Австрії розробляє закон

Влада Австрії розробляє закон про відповідальність за відмову від вакцuнації проти кoвіду. Покарання для антипрививочників передбачає штрафи до 7,2 тисячі євро або чотири місяці в’язниці. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на газету Die Presse.

У розпорядженні видання опинився чорновий проєкт закону, що розробляється австрійським урядом, про обов’язкову вакцинацію проти кopoнавіpyсу. Згідно з документом, мінімальний штраф за відмову від щеnлення становитиме 3,6 тисячі євро або чотири місяці позбавлення волі.

Як зазначає газета, обов’язкова вакцuнація від кopoнавіpyсу буде поширюватися на всіх проживаючих в Австрії людей з лютого 2022 року. Штраф на суму в 7,2 тисячі євро буде загрожувати тим, хто проігнорує два повідомлення про необхідність зробити щеnлення.

З обов’язкової вакцuнації планується виключити тих, для кого існує ризик для життя і здоров’я через щеплення, частково вагітних і підлітків у віці до 12 років.

За даними видання, законопроєкт уряду повинен бути представлений 6 грудня. Документ повинен отримати схвалення обох палат парламенту Австрії.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *