ЦЕ нонсенс! Знаєте, що це за люди і куди їх всіх везуть – ви будете приголомшені коли дізнаєтеся правду

Кремль використовує окупований Донбас для набору явки на виборах до Держдуми. Мешканців ОРДЛО масово звозять до Росії на голосування.

Мешканців окупованого Донбасу під примусом змушують брати участь у парламентських виборах в Росії

Бюджетників масово везуть в РФ для голосування, передає dialog.ua

З нагоди виборів РФ запустила в невизнані “Л / ДНР” 12 поїздів і 800 автобусів, які безкоштовно возять жителів українського Донбасу в Ростовську область РФ для участі у виборах

Більшість громадян поїхали під примусом: студентам погрожували виключенням з вузів, співробітникам бюджетних відомств – урізанням зарплат і навіть звільненням.

“Я взагалі не знаю, за кого голосувати. Змусили отримати паспорт (РФ) і відправили голосувати”, – зізналася журналістам мешканка Донбасу на виборчій дільниці в РФ.

Відомо, що деяким громадянам в терміновому порядку видавали паспорти РФ прямо перед поїздкою в РФ.

В сепаратистських паблік “Л / ДНР” велика кількість повідомлень про те, що їх примушують до голосування на російських виборах.Одно з таких повідомлень залишив анонімно співробітник Алчевського металургійного комбінату.

“Нас змушують всіх поголовно їхати і голосувати в Ростовську область”, – повідомив він. Житель ОРДЛО уточнив, що колективу комбінату наказали писати заяви з проханням включити їх до списку бажаючих проголосувати в РФ.

“Це роблять для того, щоб потім до них не було претензій. Ніби ти сам попросився, а не тебе змусили. Ось така демократія, панове!” – обурився житель ОРДЛО.

За матеріалами dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *