“Цинізм зашкалює, тут гурт GreenGrey підняв зраду, що їх виключили з концерту на День Незалежності за російськомовний контент..”

Тут гурт GreenGrey підняв зраду, що їх виключили з концерту на День Незалежності за російськомовний контент. І … вже пролунав “захист російськомовних українців”.
Після АТО я не дивлюсь радянських фільмів. Це не принцип.

Просто не можу. Навіть старі радянські пісні вже не викликають ностальгію дитинства, а нагадують про труни накриті прапорами. Тоді, у 14-му, я дізнався, що “язык” вбиває. Теорії про “захист російськомовних” мали свою практу. Твій друг, з яким ти жартував лише півгодини тому, тепер був цілком реальним трупом. І це зробили “захисники “языка” – так вони це бачать.
Я виріс в російськомовній родині, в російськомовному місті і оточенні.

Я виріс і на піснях GreenGrey в тому числі. І я кажу: “Вас, GreenGrey, виключили з концерту виправдано!!!”. Ні, ви не 100% український пордукт! Бо продуктом творчості є – культура. Ваш продукт був культурою, яка вбила тисячі людей. І навіть після 2014-го ви не змінились, не прийняли сторону, а захищали вбивства тих, кому досі хочете впарювати за бабло квитки на ваші концерти. І це є реальністю.
Ви там, у своєму пості, розхвилювались за “сорт” російськомовних українців?

Це слова, а їх діяння на цьому фото. В тих трунах мої друзі, кожного з яких знав особисто. Їх цілком реально вбили! В тому числі і “російськомовні українці” і “російськомовні не українців”, яких перші привели на нашу землю. Вас, за “язык” лише виключили з концерту, а їх за мову вбили.
Тому, так! Ваше виключення виправдане! І лише той культурний продукти є українським, який створює українську культуру! І не інакше.

А щодо “російськомовних українців” так ми за мову поки що не вбиваємо, на відміну від них. Але нагадую, що вони, своїми діями нам сказали: “Так можна!”. Відповідно, не провокуйте, а користуйтесь українською цивілізованністю.
P. S. – пост GreenGrey, кому цікаво:

За матеріалами Kyrylo Serhieiev

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *