Повалій – українцям: Ви думаєте я це так залишу? Ви вкрали у мене 7 років життя і тепер я буду змушена вимагати…

Чоловік і продюсер співачкі, яка після євромайдану втекла до Росії, скаржитсья на життя і має намір йти в політику.

Чоловік і продюсер співачкі Таїсії Повалій Ігор Ліхута поскаржився, що в їхній родіні «вкрали сім років спокійного, адекватної, нормального життя» і натякнув, що може піти в українську політику. 

Про це Ліхута заявив в інтерв’ю телеканалу «Інтер». Відзначимо, що Навесні 2014 р сім’я одіозної співачкі і екс-депутата Верховної Ради перебралася до Москви. 

Бо Бог бачить НЕ тільки українські або російські телеканали, я дивлюся Різні … Адже істина завжди посередині », – заявив Ліхута. ВІН також заявив, що скоріше піде в політику, ніж візьметься продюсувати когось окрім Повалій.

Нагадаємо, влітку 2019 року Повалій анонсувала свій сольний ювілейний концерт «Сьогодні і назавжди» в Національному палаці мистецтв «Україна», Який планувався на 10 грудня. Замість цього, на цей момент генеральний директор національного палацу мистецтв «Україна» Роман Недзельській заявив, що реклама і реалізація квитків на концерт співачкі Таїсії Повалій є заздалегідь спланованою провокацією проти концертно-творчого закладу з метою її дискредитації. Відповідно Недзельській підтвердів, що концерту Повалій в Києві НЕ буде.

Як відомо, Повалій з початку Революції гідності 2014 року в Україні НЕ виступала і концерти давала в Росії. До слова, Повалій в Instagram агресивно відповіла на звинувачений в своїх Виступ в Росії і в окупованому Криму.

Нагадаємо, що Таїсія Повалій в 2012 році балотувалася до Верховної Ради номером «Партії регіонів».

Коли в лютому 2014 року в Україні відбулася Революція гідності, Повалій їздила в Росію з концертами, виступала на концерті в Кремлі.  У травні 2014 року Повалій Вийшла зі складу Фракції «Партії регіонів», восени того ж року його повноваження народного депутата були припинені, співачка Фактично Пішла з політики і поїхала в Росію.

До слова, за ЦІ сім років Повалій іноді брала участь в концертах на телеканалі «Інтер».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *