Перший пішов! 5 років з конфіскацією майна! Одіозний нардеп таки сяде, суд сказав своє слово.Такого ще не було

П’ять років з конфіскацією – ВАКС виніс тюремний вирок депутату-хабарнику

Вищий антикорупційний суд визнав винним у зловживанні владою депутата Київської обласної ради і засудив його до п’яти років позбавлення волі з конфіскацією частини майна за звинуваченнями у зловживанні впливом.

Про це повідомила прес-служба ВАКС в понеділок, 15 червня.

Як з’ясували ЗМІ, мова йде про Олександра Мефодія, який пропонував бізнесменові за 5 тисяч доларів вирішити питання з правоохоронними органами. Під час отримання цих коштів Мефодій і був затриманий.

“Сьогодні, 15 червня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду визнала винним депутата Київської обласної ради у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України. Судом встановлено, що депутат Київоблради в квітні 2019 отримав неправомірну вигоду за вплив на співробітників правоохоронних органів, прокуратури та суду з метою повернення арештованого майна. Такі дії депутата були поєднані зі створенням умов, які кваліфіковані судом як вимагання “, – йдеться в повідомленні прес-служби ВАКС.

Колегія суддів призначила депутату покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з конфіскацією частини майна, а саме автомобіля.

Вирок може бути оскаржений протягом тридцяти днів з дня його проголошення шляхом подачі скарги до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Варто також зазначити, що сьогодні Суд обрав запобіжні заходи для усіх трьох підозрюваних у справі щодо хабара керівництву САП і НАБУ. Всіх арештували з можливістю внесення застави:

Колишню керівницю одного з департаментів Державної фіскальної служби Олену Мазурову арештували з альтернативою застави у 120,024 млн гривень.

Відстороненого з посади першого заступника начальника головного управління Державної податкової служби в Києві Миколи Ільяшенка арештували на 2 місяці із альтернативою застави у 84 мільйони 80 тисяч гривень.

Колишнього директора з правових питань компанії Burisma Андрію Кічу арештували з можливістю внесення застави у 40,3 мільйона гривень. В той же день За колишнього директора з правових питань компанії Burisma Андрія Кічу, підозрюваного у справі про хабар у 6 мільйонів доларів керівництву НАБУ і САП, внесли заставу у розмірі 40,3 мільйони гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *