Омелян – Зеленському: “От і все, готуйтеся, бо все йде до того, що в’язниця ще стане найкращою альтернативою – 70% людей розчаровані Вашою роботою і хочуть посадити Вас”

Дуже гостро про Президента України Володимира Зеленського висловився ексдепутат і ексміністр інфраструктури ВолодимирОмелян:

Незважаючи ні на що. І дороги вони будують, і мости фрагментами з острова на берег в одну сторону мостять. Яка різниця, що вдвічі дорожче і втричі менше – зате «не крадуть і довідка з ЦРУ і Мі-6 є». Краде хтось, але не я. Корупцію будемо знищувати поетапно: спершу накрадуться на горі і перестануть, далі середня ланка вгамує апетити. А як ні, то ні. 

І в енергетиці, держпідприємствах, митниці, ДФС, лісі, бурштині проблеми не через друзів-олігархів, а через коронавірус. З економікою абідно получилося, бо рік високо(К)сний

І Єрмак – не дурак, а так. А Татаров – вже інший. Сам викручується. Ні Зеленський, ні Венедиктова реально не в курсі, що НАБУ не так. Росія – це да, але ні. Будемо воювати до останнього патрона, «я дам Вам парабеллум, будєм атхадіть в гори». Але воювати – лише коли повністю здамося в полон і нашу всю армію знищать під час непрацюючого «перемир’я».

І над усією державою витає дух Порошенка, якого всі хочуть піймати, але ніяк не можуть. Ще й він сам, замість того, щоб кудись зникнути – ходить і весь час нагадує: «хлопці, припиняйте бардак і беріться за роботу».

Ну, нічого, після свят так після свят. Володимире Зеленський, шкода, що Ваші радники мовчать, а Ви самі зрозуміти не можете: коли 70% людей розчаровані Вашою роботою, вважають, що Ви ведете Україну не туди і жити стало гірше – це вони вже не Петра хочуть посадити, а Вас.

Готуйтеся, бо може так бути, що в’язниця ще стане найкращою альтернативою пише екс міністр інфраструктури Володимир Омелян

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *