Львів’янин образився на дівчину і в знак помсти закинув її пікантні фото в загальний чат ОСББ

Хлопець в якості помсти не придумав нічого іншого, крім як опублікувати в закритий чат ОСББ в месенджері Viber інтимні фотографії своєї коханої.

У Львові Сихівський районний суд виніс вирок хлопцю, який розмістив інтимні фотографії своєї колишньої дівчини у Viber-чат об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Він пояснив, що зробив це через образу на дівчину. Зараз за поширення порнографії в мережі він повинен заплатити штраф. Про це повідомляє glavred.info з посиланням на портал Zaxid.

Випадок стався в квітні нинішнього ода. Львів’янин на ім’я Роман посварився з дівчиною і вирішив їй помститися. І не придумав нічого іншого, окрім як опублікувати в закритий чат “ОСББ у парку” в месенджері Viber її інтимні фотографії.

Знімки побачили 183 учасники чату. Дівчина звернулася в поліцію. Під час слідства у цій справі провели мистецтвознавчу експертизу. Вона виявила ознаки порнографії в оприлюднених фотографіях.

Під час судового засідання, яке відбулося 29 вересня, хлопець визнав свою провину і розкаявся. Свої дії пояснив образою на дівчину.

Суддя Сихівського районного суду визнав чоловіка винним у розповсюдженні порнографії та оштрафував його на 17 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *