Юля отримала по повній: Під час екстреного РНБО – Зеленський вмазав, Тимошенко відразу підкосило. Наршеті відповість за все

Міністр аграрної політики і продовольства України Роман Лещенко розповів, кого торкнуться санкції за безоплатну приватизацію землі.

Про це він повідомив в ефірі ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«Йдеться не про простих громадян України, які скористалися правом безоплатної приватизації. Йдеться про людей, які, зловживаючи владою та посадовим становищем, скористалися ним десятки разів. Це коли посадові особи та члени їхніх родин, махінатори консолідували в своїх руках тисячі гектарів землі», – зазначив Лещенко.

За його словами, це стосується випадків, коли земля оформлялася на мертвих душ.

Для таких махінаторів покарання – замороження активів та процесуальні заходи через суди.

Нагадаємо, Мінагрополітики пропонує застосувати механізм санкцій Ради національної безпеки та оборони (РНБО) до «земельних махінаторів». Крім того, людей, які скористались правом безоплатної приватизації землі, пропонується обкласти новим податком.

Зазначимо, президент Володимир Зеленський 24 травня на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Земля» підписав законопроєкт № 2194, який регулює передачу земель «на місця» громадам. Він має виправити юридичні колізії роботи ринку землі, а також врегулювати реалізацію переважного права орендаря на купівлю та електронні земельні торги

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко переконана, що законопроєкт № 2194 продовжує стратегію щодо розпродажу землі іноземцям і ставить крапку на українському фермерстві.

Нагадаємо, що голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія в ефірі програми “Ток-шоу №1” на телеканалі “Україна 24” звинуватив лідерку фракції “Батьківщина” Юлію Тимошенко в маніпуляціях на темі запуску вільного ринку землі в Україні.

“Є норма на весь час: державна земля не продається. Точка. Юліє Володимирівно, я прошу вас публічно перестати маніпулювати. У нас написано в законі, чорним по білому: державна земля не продається. Крапка. Ту землю, яку вже вкрали… тільки за останні 3 місяці 60 обшуків у всіх Держгеокадастрах по всіх регіонах, збирають докази і через суди повернуть державі. Точка. І РНБО буде на цю тему”, – заявив Арахамія.

При цьому “слуга народу” зазначив, що погоджується з Тимошенко щодо референдуму про ринок землі:

“Ми це зробили. Але якщо люди хочуть один одному продавати – вони це вже роблять, і не потрібно ніякого референдуму. Але якщо іноземці – з цим ми погодилися, внесли і написали, що продаж іноземцям в будь-якому вигляді тільки за умови підтримки на загальнонаціональному референдумі. Цього референдуму зараз немає, можливо, коли-небудь буде суспільний запит, ми його проведемо. Якщо люди скажуть “ні” – цього не буде, якщо скажуть “так”, то ми це зробимо, і не потрібно маніпулювати!” – підкреслив нардеп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *