“Я вагалась до останнього, і вирішила, я йду…”: Лана Зеркаль повертається в уряд і обіймає посаду в Міністерстві енергетики

Відома українська екс-дипломат Лана Зеркаль після відходу з “Нафтогазу” займе пост в уряді України.

Про це вона написала ввечері 1 червня на своїй офіційній сторінці в facebook.

Зеркаль зазначила, що після відходу з “Нафтогазу” вирішила взяти паузу, але передумала.

“Питання інтеграції, просування і захисту інтересів України як у ЄС, так і за його межами не чекатимуть … Не можна стояти осторонь, коли на геополітичній шахівниці розігрують такі високі ставки … Вікно можливостей для України стрімко закривається”, – написала колишня дипломат.

Зеркаль починає роботу в українському Міненерго і, з її слів, буде мати “дорадчий голос”. Вона висловила надію, що її досвід допоможе Україні в такий складний час.

Екс-дипломат також зазначила, що в рамках нової посади вже провела переговори з Єврокомісаром Кадрі Симон з приводу енергетичного партнерства України з Європейським Союзом. Головною темою бесіди став російський газовий проект “Північний потік – 2”, який є загрозою для національної безпеки країни. Європейська чиновниця запевнила її, що ЄС не підтримує російський газопровід.

Варто відзначити, що Лана Зеркаль зіграла велику роль в перемозі України в міжнародних судах проти “Газпрому”. Російської корпорації в результаті довелося виплатити Україні $ 2,9 млрд компенсації.

За матеріалами dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *