Через запізнення дівчинки на урок директорка школи пішла на страшний крок і довела ученицю до гіпертонічного кризу – депутат

У м. Кривий Ріг Дніпропетровської області госпіталізували школярку нібито після того, як на неї через запізнення накричала директорка школи. 

Про це повідомив депутат райради Юрій Понькін на своїй сторінці в Facebook. 

За словами депутата, інцидент стався у школі №48 м. Кривий Ріг. Там учениця 8 класу через проблеми із транспортом запізнилась на урок, який проводила директорка школи. Депутат з посиланням на матір дівчинки зазначає, що це роздратувало педагогиню і вона орієнтовно 10 хвилин кричала на школярку. Після цього дівчинці стало зле. 

“Моральний тиск призвів до підняття тиску у дівчини, на перерві класна керівниця помітила тремор в тілі учениці та відвела до медика. Тиск 140/90, дали пігулку, не допомогло, викликали швидку. Тут треба додати, що дівчина має хронічні захворювання, про які педагогічному складу відомо”, – написав Юрій Понькін. 

Депутат зазначив, що він звернувся до органів місцевого самоврядування через інцидент у школі. 

Депутат Криворізької міської ради Олег Подкопаєв у коментарі до допису зазначив, що ситуація в школі №48 24 вересня розглядалась на засіданні постійної депутатської комісії із питань освіти та науки Криворізької міської ради

“Комісія прийняла рішення про проведення службового розслідування“, – наголосив Олег Подкопаєв. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *