Мeдceстрa пoпрu зaбoрoнy рiднuх вcе ж вuклaлa фoтo з ліkаpнянoї пaлaтu Зaвoрoтнюк і вiдрaзу бyлa звiльнeнa

Російська акторка Анастасія Заворотнюк, яка зараз проходить курс лікування від онкологічного захворювання, переведена в інший лікувальний заклад. 

Медичний заклад знаходиться на Рубльовці, в селі Жукова. Про це стало відомо завдяки повідомленням російських ЗМІ.

Як стало відомо, клініка спеціалізується на відновленні пацієнтів після завершення основного курсу лікування, а також допомагає реабілітувати хворих між курсами хіміотерапії.

У Мережі були оприлюднені фото можливої палати, в якій знаходиться Заворотнюк. Центр обладнаний спеціальними медичними ліжками, обладнанням і технікою.

До редакції “Дни.ру” звернулася працівниця цього закладу. “У мене є відео Заворотнюк в лікарні, зняте мною особисто, і 17 фотографій, зроблені в період з 15 вересня по 25 вересня 2019 року,– повідомила вона. – Я з учорашнього дня в цій медустанові не працюю. Готова передати всі записи анонімно. За винагороду “. Володарка відео ураженої страшною хворобою зірки додала, що один ролик триває 58 секунд, ще два – по 32 секунди.

палата Заворотнюк
палата Заворотнюк
палата Заворотнюк

Очевидно, шокуючі кадри зроблені в реанімації, де Заворотнюк кілька днів була підключена до апарату штучної вентиляції легенів, і з палати, куди її перевели після поліпшення стану.

 Однак навіщо знімати виснажену раком, вмираючу жінку, якій для трепанації черепа поголили голову? Так і хочеться сказати цим доморощеним операторам: “Себе на смертному одрі знімайте і продавайте в ЗМІ!”

Раніше родичі і близькі Заворотнюк перервали мовчання і розповіли, що актриса дійсно сильно хвора, але до апаратів її не підключали, вона не була в комі або стані сопору

13 вересня Анастасію Заворотнюк госпіталізували в одну з лікарень Москви з діагнозом гліобластома. Утім, чутки про те, що актриса вмирає, що стрімко поширилися в Мережі, поки не знайшли офіційного підтвердження і, за даними інсайдерів з близького оточення артистки, не відповідають дійсності.

Популярність прийшла до Заворотнюк після того, як вона зіграла роль няні Віки в серіалі Моя прекрасна няня. Заворотнюк входить в список Миротворця через незаконну гастрольну діяльність в Криму — влітку 2017 року актрису звинуватили в незаконній гастрольній діяльності на території окупованого Росією Криму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *