“Я маю стати президентом і тоді всі побачать хто є хто”: Тетяна Чорновол зрoбuла сkандaльнy заяву. “Псuхічно хвoрa жінка”

Екс-нардеп від “Народного фронту” Тетяна Чорновол відзначається експресивним характером і скандальною поведінкою.

Чорновол не пройшла у ВР 9 скликання, проте продовжує займатися політикою і привертанням уваги.

Так нещодавно, екс-нардеп була в епіцентрі кількох скандальних епізодів. Спочатку, Тетяна Чорновол увірвалася на брифінг голови ДБР, Романа Труби і намагалася розповісти йому про його ж злочини.

Пізніше Чорновіл була помічена на суді по Пашинському, де накинулася на журналіста з образами і подряпала йому руки.

А напередодні, Чорновол стала героїнею програми “Досьє із Сергієм Руденком” на телеканалі “Еспресо”.

Так на запитання ведучого, ким себе більше ви відчуваєте – журналістом, революціонером, політиком, творцем історії, Чорновіл відповіла, що державним діячем і також запевнила, що продовжуватиме займатися політикою, а до журналістики повертатися не планує.

Також Сергій Руденко поставив екс-нардепу запитання, про те чи мріє вона стати президентом України. На це запитання Чорновіл відповіла:

“Ні. Одного разу тільки мені спало таке на думку. Я пливла на поромі до Грузії, це був 2015 рік, і побачила тоді вже окупований Крим… Тоді виникла думка: я таки маю стати президентом України, щоб повернути Крим. Оце єдиний раз. Заради якихось власних амбіцій – ні”.

Правда українці не оцінили виступ Чорновіл на телебаченні і засипали її не найприємнішими словами.

“Не вірю їй, Вона психічно хвора жінка. І бореться за свою кишеню, а не за Ваш добробут !!!, Така ж як і всі Злодійка …..”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *