Cлyгa Пoрoшeнкa — пpо cвoї зaявu щoдo “бeзcмepтя” Зeлeнcькoгo: “ Я Хoчy, щoб вiн нa cвoїй шкyрi вiдчyв”

Нардеп Порошенка, Софія Федина, сказала про свої заяви щодо “безсмертя” Зеленського. Мовляв, хочу, щоб він на своїй шкурі відчув те, що відчувають українські військові та люди, які живуть на Донбасі. Подробиці повідомляє ЦН.

Нагадаємо, що депутат від партії “Європейська Солідарність”, Софія Федина, розкритикувала президента за тон розмови з добровольцями в Золотому.

Зокрема, обурення в українців та в партії “Слуга народу” викликав неоднозначний натяк про те, що президент “не безсмертний”. Посил був такий, що наступного разу на нього може потрапити снаряд, чи куля.

Але вона точно не пояснила, з якої сторони можлива ця небезпека. Від добровольців, які залишились незадоволені діалогом з гарантом, чи від ворожої сторони, яка чатує на нього за лінією розмежування?

Після численних звернень та критики з обох сторін, Софія Федина прокоментувала свої слова. Але, схоже, що ще більше “наїхала” на президента.

“Нас все таки почули. Почули і почали реагувати. Прикро, що почули тільки форму, але не зміст. А зміст в тому, що ніхто, ні в цій країні, ні в інший не має права хамити і ображати воїнів-захисників України. Тим більше, людина, яка не служила, не воювала і чотири рази ухилялася від призову. Ніхто не має права здавати нашу країну. І так, я підкреслю ще раз, я дуже хочу, щоб президент Зеленський на своїй шкурі відчув всі прильоти. Я хочу, щоб він зрозумів, як це “тиша”, коли стріляють 82-ми і 120-ми. Хочу, щоб він на своїй шкурі відчув, що “сіра зона” і відступ це не безпека, а здача українських інтересів”, — знову емоційно висловилася нардеп.

Крім того, наголосила, що її нове звернення не треба вважати виправданням. Вона це сказала, бо не хоче, що Зеленський і його команда керувалися московським інтересом.

“Я це все говорю не для того, щоб виправдатися. Я це говорю, тому що мені це дико болить, що сьогодні я, виявляється, основний ворог в той час, коли Московія готується до повномасштабного вторгнення”, — резюмувала Федина.

Тому саме так нардеп Порошенка, Софія Федина, пояснила свої заяви щодо “безсмертя” Зеленського. Каже: “Хочу, щоб він на своїй шкурі відчув прильоти” і, що таке “тиша” для мирного населення Донбасу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *