Терористи потужно отримали по зубах: в мережу виклали відео запеклого бою сил ООС і бойовиків в районі аеропорту Донецька

Терористи починають обстріл і тут же отримують потужну “відповідь” від ВСУ. На якийсь час російські окупанти замовкають.

Кадри бою показав в Facebook волонтерський фонд “Повернись живим”, передає “Діалог.UA“. Українські військові жорстко приструнили найманців РФ, які безчинствують в районі знищеного бойовиками  Донецького аеропорту.

Бій українських військових з бойовиками в районі ДАПу

Це звичайний бій, рутинна робота наших військових на передовій. Ворог починає обстріл – ми відповідаємо. Отримавши по зубах, на певний час в районі Донецького аеропорту (ДАПу) терористи замовкають. Ці чоловіки не читають новини, адже Інтернету немає, а по телевізору лише канали окупантів. Вони не думають, що буде тепер, після прийняття воєнного стану, – вони вже п’ятий рік на собі відчувають, що таке війна.Що б не планував ворог, у нього не вийде панувати на українській землі. Адже її захищають сміливі та професійні бійці, за якими – надійний тил. Підтримати своїх захисників можна тут: https://goo.gl/S8XiL9 Автор: Evgen NazarenkoФонд «Повернись живим»

Опубліковано Повернись живим Середа, 28 листопад 2018 р.

“Це звичайний бій, рутинна робота наших військових на передовій. Противник починає обстріл – ми відповідаємо. Отримавши по зубах, на час в районі Донецького аеропорту (ДАПу) НВФ замовкають”, – йдеться в повідомленні.

Українські захисники в такій обстановці живуть з моменту, коли на Донбас прийшли російські “брати”, що опинилися на самому ділі цинічними вбивцями і мародерами.

“Вони не думають, що буде тепер, після прийняття воєнного стану – вони вже п’ятий рік на собі відчувають, що таке війна”, – підкреслюють волонтери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *