Почалось. Китай розпочав анексію сходу Росії а в Чечні і Дагестані невдовзі розпочнеться війна

Російський опозиціонер Єгор Савін стверджує, що Росію вже в найближчому майбутньому може очікувати економічний колапс і серія внутрішніх військових конфліктів, яка закінчиться імовірним розпадом держави.

Про це повідомляє “ССО-1492News” з посиланням на українські ЗМІ. За словами Савіна, в Росії спостерігається провал соціальної та економічної політики.

Прийде час, і в державі банально закінчаться гроші, що може ознаменувати справжній крах Російської Федерації. Також він зазначає, що в контексті бурхливого сплеску соціального невдоволення, в Росії почнеться справжній хаос: такі потенційно нестабільні регіони, як Чечня і Дагестан, по-справжньому “вибухнуть” і захочуть отримати незалежність від Москви.

Крім цього, підкреслює Савін, ситуацією може скористатися Китай, який проведе референдум на Далекому Сході і спокійно анексує даний регіон у Росії.

Вже зараз видно невдоволення східних жителів Росії діяти влади і вони виходять на вулиці

Телеграм-канал “Переслано из Булатова” опубліковав допис  мешканця Архангельска про ці акції. Ось що вона пише:

Я была на митингах и не на одном, но такого единения я давно не наблюдала… Когда выступали экологи, общественники и простые люди, у меня сердце уходило в пятки и дыхание замирало. Это было настолько честно и на таком надрыве. Я могу сказать однозначно, эти люди не остановятся, они пробьют все стены, и если власть их не услышит, то они вынесут ее“.

Нагадаємо, раніше російський громадський активіст Герман Обухів заявив, що Росію чекає розпад і катастрофа, а Путін повторить долю Сталіна.

У свою чергу, командир Української Добровольчої Армії Дмитро Ярош вказав на слабкі сторони РФ, які неминуче призведуть до дезінтеграції держави

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *